Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Ugrás a menüsorra
2018. december 10.
Judit
Nyílt napjainkról
2016.11.30.

2016. november 14.-24. között rendeztük meg iskolánkban a hagyományos Nyílt Napokat, ahol a helyi és környező települések 8. osztályosainak mutattuk be közelebbről a gimnáziumi és szakgimnáziumi képzéseinket, az iskolát és az itt folyó munkát.

Sok településről (Kistelek, Baks, Kömpöc, Pusztaszer, Forráskút, Csengele, Csanytelek, Szeged, Ópusztaszer, Petőfiszállás, Tömörkény, Gádoros stb.) nagy számban érkeztek az általános iskolás tanulók és reméljük kellemes élményekkel távoztak a délelőtti és a délutáni programokról egyaránt.

Ezeken a napokon délelőtt lehetőségük nyílt a tanulóknak órákat látogatni, megtapasztalni, hogy milyen színvonalúak az órák, milyen tárgyakat lehet itt tanulni és milyen a középiskolások élete.

Délutánonként vetélkedőket szerveztünk az általános iskolások 7.-8. osztályosai illetve középiskolás tanulóink számára, ahol jó hangulatban, leleményességet és ügyességet, némi szakmai jártasságot igénylő feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók. Az egyes vetélkedőkön az alábbi eredmények születtek:

 

„Törd a fejed” matematika verseny:

 

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Balogh Sára

Tóth Panna

Csurgó Kristóf

Terhes László

(Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baks, 8.o)

 

II. helyezett csapat:

Gábor Dóra
Muhel Anna
Kis Nikolett
Szilágyi Péter

 (Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8.b)

 

III. helyezett csapat:

Gulyás Anita

Katona Johanna

Kormányos Angéla

Pigniczki Attila

 (Csengelei Általános Iskola, 8.o)

 

IV. helyezett csapat:

Székesi Dorina

Csanki Szandra

Perecz Fanni

Pataki Alexandra

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8.c)

 

 

V. helyezett csapat:

Varga Sándor

Czinege Viktor

Horváth Orsolya

Szűcs Bálint

(Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pusztaszer, 8.o)

 

 

9.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Biro Denis

Nagyillés Gáspár Bence

Balogh Kata

Juhász Gábor 

(ÁFG 12. a)

 

II. helyezett csapat:

Szabó Péter

Mészáros Barna Vajk

Balogh Sára

Varga Brigitta

(ÁFG 10.a)

III. helyezett csapat:

Domonics Ákos

Kreiniker Ákos

Koncz Gábor Richárd

Kővágó Ádám

(ÁFG 11.a)

                       

                                              

Német nyelvi verseny:

Egy kategóriában indultak a tanulók.

I. helyezett csapat:

Mészáros Barna Vajk

Kothencz Kata

Bartos-Elekes Éva

Horváth Patrícia

(ÁFG 10.a osztály csapata)

 

II. helyezett csapat:

Tóth Alexandra

Micheli Dominik

Szabó Péter

Tóth Noémi

(ÁFG 10. a osztály csapata)

 

III. helyezett csapat:

Kővágó Ádám

Rácz Ágnes

Molnár Fanni

Kaszás Julietta

Dóka Viktória

(ÁFG 11. és 12. a osztály)

 

Angol nyelvi verseny:

7.-8. osztályosok

I. helyezett csapat:

Bárkányi Lili Viola

Buják Napsugár

Kálmán Anna

Süli Bendegúz 

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8.a)

 

II. helyezett csapat:

Sulik Helga

Papp Kitti

Szunyi Kata

Tóth Szabolcs                        

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8.a)

 

III. helyezett csapat:

Balogh Sára,

Dobos Flóra,

Tóth Panna,

Csurgó Kristóf

(Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baks, 8.o)

 

9.-10. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Mészáros Barna Vajk

Gyurkovits Róbert

Szabó Péter

Rúzsa Viktor

(ÁFG 10.a)

 

II. helyezett csapat:

Bartos- Elekes Éva

Horváth Patrícia

Kothencz Kata

Micheli Dominik

(ÁFG 10.a)

 

III. helyezett csapat:

Tóth Alexandra

Czinege Erik

Bitó Zsolt

(ÁFG 10.a)

 

                                                      

11.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Molnár Fanni

Nagy Szilvia

Rácz Ágnes

Sárosi Róbert

(ÁFG 11.a)

 

II. helyezett csapat:

Nagy Dávid

Győrfy Ádám

Koncz Gábor

Domonics Ákos

(ÁFG 11.a)

 

III. helyezett csapat:

Csendes Boglárka

Balogh Kata

Muhel Alexandra

Huszák Sára                          

(ÁFG 12.a)

 

„Gazdálkodj okosan” vetélkedő:

 

7.-8. osztályos kategóriában indultak a tanulók.

I. helyezett csapat:

Horváth Attila

Révász Tamás

Csanki Máté Csaba

Kovács Kamilla

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8. c)

 

II. helyezett csapat:

Csanki Szandra Zsóka

Perecz Fanni

Székesi Dorina

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8. c)

 

III. helyezett csapat:

Kis Nikolett

Susánszki Donát Marcell

Horváth Barnabás

Muhel Anna

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8. b)

 

XI. Árpád Informatika vetélkedő:

4.-8. osztályos kategóriában indultak a tanulók.

 I. helyezett: Süli Bendegúz

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8.a)

 II. helyezett: Tóth Ármin

(Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 8.o)

 III. helyezett: Berta Bence

(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 5.c)

 

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és reméljük jól érezték magukat programjainkon.

 

                                                           Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium tantestülete