Főmenü

180.828
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
`Törd a fejed` matematika vetélkedő
`Törd a fejed` matematika vetélkedő
2019. október 23-i ünnepi müsor
2019. október 23-i ünnepi müsor
Pályaválasztási börze 2019´
Pályaválasztási börze 2019´
Pályaválasztási tájékoztató az általános iskolában
Pályaválasztási tájékoztató az általános iskolában
Gólyahét 2019´
Gólyahét 2019´
Gólyatábor 2019`
Gólyatábor 2019`
Érettségi vizsga 2019.06.19.
Érettségi vizsga 2019.06.19.
Érettségi vizsga 2019.06.20.
Érettségi vizsga 2019.06.20.
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Ugrás a menüsorra
2019. december 15.
Valér
Nyílt hét
2018.12.13.

2018. november 14.-20. között Nyílt Napokat tartottunk iskolánkban, ahol a helyi és környező települések 8. osztályosainak mutattuk be közelebbről a gimnáziumi és szakgimnáziumi képzéseinket, az iskolát és az itt folyó munkát.

Több településről is érkeztek az általános iskolás tanulók és reméljük kellemes élményekkel távoztak a délelőtti és a délutáni programokról egyaránt.

Ezeken a napokon délelőtt lehetőségük nyílt a tanulóknak órákat látogatni, megtapasztalni, hogy milyen színvonalúak az órák, milyen tárgyakat lehet itt tanulni és milyen a középiskolások élete.

Délutánonként vetélkedőket szerveztünk az általános iskolások 7.-8. osztályosai illetve középiskolás tanulóink számára, ahol jó hangulatban, leleményességet és ügyességet, némi szakmai jártasságot igénylő feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók. Az egyes vetélkedőkön az alábbi eredmények születtek:                                            

 

Angol nyelvi verseny:

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Nagy Márk Ábel
Berta Bence
Nagy Nimród
Ambrus Előd
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7. osztály tanár: Mészáros Orsolya)

 

II. helyezett csapat:

Sebők Dóra
Kása Zsófia
Jenei Klaudia
Martonosi Olivér
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8. osztály tanárok: Mészáros Orsolya és dr. Csejtei Zoltánné)

                       

III. helyezett csapat:

Kovács Réka
Abonyi Csenge
Papp Dorina
Gyurkó Edit
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.osztály tanár: Mészáros  Orsolya)

 

9.-10. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Vreckó Enéh Anna
Török Zsófia
Kurgyis Barbara
Balog Judit
(ÁFG 9.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

 II. helyezett csapat:

Kunstár Zita
Süli Bendegúz
Székesi Dorina
Turi Krisztián
(ÁFG 10.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

III. helyezett csapat:

Serbán Laura
Kis Nikolett
Szunyi Kata
Sulik Helga
(ÁFG 10.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

11.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Mészáros Barna Vajk
Gyurkovits Róbert
Horváth Patrícia
Bartos-Elekes Éva
(ÁFG 12.a osztály tanár: Hudák Éva)

II. helyezett csapat:

Varga Viktória
Nemes- Nagy Kitti
Katona Dorka
Makai Gréta
(ÁFG 11.a osztály tanár: Takács Gizella)

III. helyezett csapat:

Farkas Fanni
Kasza Nikolett
Tóth Alexandra
Varga Brigitta
(ÁFG 12.a osztály tanár: Takács Gizella)

 

„Törd a fejed” matematika verseny:

 

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Szabó Lőrinc
Zsom Benet Árpád
Kormányos Viktor
Polgár Szimonetta
(Szent István Katolikus Általános Iskola, Szatymaz 7.-8.osztály)

 

II. helyezett csapat:

Kálmán Petra
Muhel Nóra
Ratkó Alexandra
Zelei Renáta Anna
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 8.osztály)

 

 

III. helyezett csapat:

Abonyi Csenge
Sipka Brenda
Csonka Bende
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium,7.c osztály)

 

IV. helyezett csapat:

Bitó Marcell
Horváth Ferenc
Kapás Erika
Tóth Ágnes
(Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola, Balástya 8. osztály)

 

9.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:
Kunstár Zita
Székesi Dorina
Serbán Laura
Turi Krisztián
(ÁFG 9. a)

 

II. helyezett csapat:

Szabó Péter
Mészáros Barna Vajk
Rúzsa Viktor
Gyurkovits Róbert
(ÁFG 11.a)

III. helyezett csapat:

Muhel Anna
Csanki Szandra
Lesták Arnold
 (ÁFG 9. b)

 

XII. Árpád Informatikai verseny:

1. helyezett:
Simicz Zalán (Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.a)

2. helyezett:
Gajdacsi Adrienn (Szent István Katolikus Általános Iskola, Szatymaz 6.o)

3. helyezett:
Nagy Márk Ábel (Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.b)

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és reméljük jól érezték magukat programjainkon.

                                                           Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium tantestülete