Főmenü

165.785
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
In memoriam Molnár Gabriella
In memoriam Molnár Gabriella
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.18.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Érettségi vizsga 2019.06.17.
Ballagás 2019`
Ballagás 2019`
Költészet Napja 2019.
Költészet Napja 2019.
Fenntarthatóság hete
Fenntarthatóság hete
Szalagtűző 2019`
Szalagtűző 2019`
Törd a fejed vetélkedő
Törd a fejed vetélkedő
Mikulás
Mikulás
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Ugrás a menüsorra
2019. június 19.
Gyárfás
Nyílt hét
2018.12.13.

2018. november 14.-20. között Nyílt Napokat tartottunk iskolánkban, ahol a helyi és környező települések 8. osztályosainak mutattuk be közelebbről a gimnáziumi és szakgimnáziumi képzéseinket, az iskolát és az itt folyó munkát.

Több településről is érkeztek az általános iskolás tanulók és reméljük kellemes élményekkel távoztak a délelőtti és a délutáni programokról egyaránt.

Ezeken a napokon délelőtt lehetőségük nyílt a tanulóknak órákat látogatni, megtapasztalni, hogy milyen színvonalúak az órák, milyen tárgyakat lehet itt tanulni és milyen a középiskolások élete.

Délutánonként vetélkedőket szerveztünk az általános iskolások 7.-8. osztályosai illetve középiskolás tanulóink számára, ahol jó hangulatban, leleményességet és ügyességet, némi szakmai jártasságot igénylő feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók. Az egyes vetélkedőkön az alábbi eredmények születtek:                                            

 

Angol nyelvi verseny:

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Nagy Márk Ábel
Berta Bence
Nagy Nimród
Ambrus Előd
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7. osztály tanár: Mészáros Orsolya)

 

II. helyezett csapat:

Sebők Dóra
Kása Zsófia
Jenei Klaudia
Martonosi Olivér
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium, 8. osztály tanárok: Mészáros Orsolya és dr. Csejtei Zoltánné)

                       

III. helyezett csapat:

Kovács Réka
Abonyi Csenge
Papp Dorina
Gyurkó Edit
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.osztály tanár: Mészáros  Orsolya)

 

9.-10. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Vreckó Enéh Anna
Török Zsófia
Kurgyis Barbara
Balog Judit
(ÁFG 9.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

 II. helyezett csapat:

Kunstár Zita
Süli Bendegúz
Székesi Dorina
Turi Krisztián
(ÁFG 10.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

III. helyezett csapat:

Serbán Laura
Kis Nikolett
Szunyi Kata
Sulik Helga
(ÁFG 10.a osztály tanár: Hudák Éva)

 

11.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Mészáros Barna Vajk
Gyurkovits Róbert
Horváth Patrícia
Bartos-Elekes Éva
(ÁFG 12.a osztály tanár: Hudák Éva)

II. helyezett csapat:

Varga Viktória
Nemes- Nagy Kitti
Katona Dorka
Makai Gréta
(ÁFG 11.a osztály tanár: Takács Gizella)

III. helyezett csapat:

Farkas Fanni
Kasza Nikolett
Tóth Alexandra
Varga Brigitta
(ÁFG 12.a osztály tanár: Takács Gizella)

 

„Törd a fejed” matematika verseny:

 

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Szabó Lőrinc
Zsom Benet Árpád
Kormányos Viktor
Polgár Szimonetta
(Szent István Katolikus Általános Iskola, Szatymaz 7.-8.osztály)

 

II. helyezett csapat:

Kálmán Petra
Muhel Nóra
Ratkó Alexandra
Zelei Renáta Anna
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 8.osztály)

 

 

III. helyezett csapat:

Abonyi Csenge
Sipka Brenda
Csonka Bende
(Kisteleki Általános Iskola és Kollégium,7.c osztály)

 

IV. helyezett csapat:

Bitó Marcell
Horváth Ferenc
Kapás Erika
Tóth Ágnes
(Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola, Balástya 8. osztály)

 

9.-12. osztályosok:

I. helyezett csapat:
Kunstár Zita
Székesi Dorina
Serbán Laura
Turi Krisztián
(ÁFG 9. a)

 

II. helyezett csapat:

Szabó Péter
Mészáros Barna Vajk
Rúzsa Viktor
Gyurkovits Róbert
(ÁFG 11.a)

III. helyezett csapat:

Muhel Anna
Csanki Szandra
Lesták Arnold
 (ÁFG 9. b)

 

XII. Árpád Informatikai verseny:

1. helyezett:
Simicz Zalán (Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.a)

2. helyezett:
Gajdacsi Adrienn (Szent István Katolikus Általános Iskola, Szatymaz 6.o)

3. helyezett:
Nagy Márk Ábel (Kisteleki Általános Iskola és Kollégium 7.b)

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és reméljük jól érezték magukat programjainkon.

                                                           Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium tantestülete