Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
Szalagtűző 2019`
Szalagtűző 2019`
Törd a fejed vetélkedő
Törd a fejed vetélkedő
Mikulás
Mikulás
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Ugrás a menüsorra
2019. február 17.
Donát
Nyílt órák
2018.11.06.

Nyílt órákh

Óralátogatások rendje a Nyílt Napokon

             
  2018. november 14. 2018. november 15.
szerda csütörtök
osztály tantárgy tanár osztály tantárgy tanár
1. óra
8.00-8.45
9.B Irodalom Jenei Norbert 9.A Fizika Hegedűsné Kővágó Katalin
10.A Matematika Kormány-Elekes Gabriella 10.A Informatika Molnár Péter
11.B Történelem Jeremiás Csaba 11.B Irodalom Papp Emese
      11.A Biológia Kálmánné Rácz Ilona
             
2. óra
8.55-9.40
11.B Linux alapok Kovács Dénes 9.B Informatika Kovács Dénes
12.A Testnevelés Lazányi Etelka 10.A Angol Hudák Éva
      12.A Üzleti tevékenység Kovács Mária Magdolna
             
3. óra
9.50-10.35
9.A Matematika Hegedűsné Kővágó Katalin 11.A Testnevelés Lazányi Etelka
11.A Irodalom Papp Emese 12.A Mozgókép és média Jeremiás Csaba
             
4. óra
10.45-11.30
10.B Testnevelés Lazányi Etelka 10.A Testnevelés Mihálffy Katalin
11.A Nyelvtan Papp Emese 11.A Matematika Kormány-Elekes Gabriella
      11.B Angol Takács Gizella
             
             
  2018. november 19. 2018. november 20.
hétfő kedd
osztály tantárgy tanár osztály tantárgy tanár
1. óra
8.00-8.45
9.A Irodalom Papp Emese 9.A Hittan Katona Attila
11.A Történelem Jeremiás Csaba 11.B Történelem Jeremiás Csaba
12.A Angol Hudák Éva/Takács Gizella 10.A Német  Takács Gizella
             
2. óra
8.55-9.40
9.A Irodalom Papp Emese 10.A Hittan Antal Imre
10.B Irodalom Jenei Norbert 10.B Hálózatok Kovács Dénes
12.A Matematika Kormány-Elekes Gabriella 11.A Francia Tóth Gabriella
             
3. óra
9.50-10.35
9.B Testnevelés Mihálffy Katalin 9.A-9.B Informatika Molnár Péter
10.A Angol Nemes-Nagy Adrienn 10.A Matematika Kormány-Elekes Gabriella
11.A Biológia Kálmánné Rácz Ilona 12.A  Testnevelés Lazányi Etelka
12.A  Irodalom Papp Emese      
             
4. óra
10.45-11.30
10.B IT Alapok Kovács Dénes 9.A Matematika Hegedűsné Kővágó Katalin
11.A Fizika Hegedűsné Kővágó Katalin 10.A Testnevelés Mihálffy Katalin
      11.A Angol Hudák Éva/Takács Gizella
      12.A Marketing Kovács Mária Magdolna
             
             
Iskolánk kapuja nyitva áll a látogatók előtt, de lehetőség szerint (főleg ha nagyobb létszámú csoportról van szó) előrejelzést szeretnénk kérni a látogatás időpontjáról az alábbi elérhetőségen: tel.: 62/259-228 vagy e-mail: igazgato@afg.hu