Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Ugrás a menüsorra
2018. december 12.
Gabriella
Eredményeink
2016.04.11.

Többen iskolánk tanulói közül sportban, táncban vagy zenében is rendelkeznek elismerésre méltó eredményekkel. Büszkék vagyunk rájuk, gratulálunk és további sok sikert kívánunk Nekik.

Iskolánk kiváló táncosai: Pellei Mihály a 11. a, Sebesi Daniella a 9. a, Novák István  a 9. a, Sárosi Róbert a 10. a és Bitó Zsolt a 9. a osztályokból.

 

Pellei Mihály és Sebesi Daniella eredményei:

-         Ifjúsági Standard Magyar Bajnokság 6. hely 19 párból

-         Ifjúsági Tíztánc Magyar Bajnokság 4. hely 14 párból

-         Ifjúsági Latin Magyar Bajnokság 7. hely 19 párból

 

Sárosi Róbert eredményei külsős párjával, Monyók Annával:

         - X. Fekete Sas Kupa Standard 2. helyezett

         - X. Fekete Sas Kupa Latin 2. helyezett

         - IV. Danza Kupa Tíz táncból 3. helyezett.

 

Bitó Zsolt eredményei külsős párjával, Forgács Annával:

-         Szigó Klubközi táncverseny Felnőtt Standard 1. helyezett

-         Szigó Klubközi táncverseny Felnőtt latin 2. helyezett

-         E Hattánc országos bajnokság 2. helyezett.

 

Iskolánk tanulója szintén a 9.a osztályos Travány Kata, aki dzsúdóban szerzett kimagasló eredményeket:

52 kg-os súlycsoportban:

         - Ifjú Magyar Bajnokság 2. helyezett

         - U23 Magyar Bajnokság 2. helyezett

         - Ifjúsági Nemzetközi Verseny 2. helyezett

         -Euroliga- ez összesen 4 állomásból állt:
                  Aradon 1. helyezett

                  Eszéken 2. helyezett

                  Szegeden 3. helyezett

                  Szabadkán 5. helyezett

-         Az Euroliga összesítettjében 2. helyezést ért el.

-         Felnőtt 1. osztályú Magyar Bajnokság 3. helyezett

-         Junior Diák olimpia 1. helyezett

-         Tenkes Kupa Ifjúsági és Felnőtt korosztályban 2. helyezett

 

Ettől az évtől 57 kg-os súlycsoportban versenyzik és a Magyar Válogatott tagja.

Eredményei:
-    Ifjúsági Magyar Bajnokság 3. helyezett

-         Eb-mex Nemzetközi verseny 3. helyezett

-         Junior Magyar Köztársasági Kupa 2. helyezett.

-         Az ifjúsági diákolimpia országos döntőjén I. helyezés.

A legfrissebb hírek szerint pedig Ifjúsági Világkupát nyert Dominikán, s ezzel az eredményével a Világranglista 13. helyére került.

 

Lukács Luca 10. a osztályos tanuló eredményei lovaglás  sportágban:

-         Zsombó Megyei forduló B/O kategória 7. helyezet, B/1 kategória 4. helyezett

-         M és Társa Szi Se Bordány Nyitott B/0 kategória 7. helyezet, B/1 kategória 3. helyezett

-         Balástyai Búcsú Kupa B/0 kategória 10. helyezet, B/1 kategória 1. helyezett

-         Zsombó C/3 Fokozatos Nehézségű Nyitott b/0 Kategória 1. helyezet, B/1 kategória 3. helyezett

-         Bordány MB + Aranypatkó csapat B/0 kategória 1. helyezet, B/1 kategória 2. helyezett

-         Equest Sport Mb Nyitott B/1c és B/1a kategóriák 1. helyezet,

-         Fesztivál Mb Aranypatkó Csapat Makó B/1c és B/1a kategória 1. helyezett

-         Zsombói Lovasnap MF B/1a kategória 1. helyezet, B/1c kategória 3. helyezett

-         Csongrád Megyei Döntő B/0 kategória 2. helyezet, B/1a kategória 3. helyezet, B/1c 1. helyezet, B/1a és c/2 kategória 2. helyezett

-         Leon-Cavallo Fedeles Kupa I forduló B/2 kategória ifi 2. helyezet, B/1c kategória 4. helyezett

-         Leon-Cavallo Fedeles Kupa II forduló B/1c kategória 1. helyezet, B/2 ifi 2. helyezett

-         2015 Kezdő Lovas Ranglista győztese és Kiemelkedő Lovassport teljesítmény díjakat szerzett

-         2015 Csongrád Megyei Kezdő lovas bajnoka

 

Győrfi Ádám 10. a osztályos tanuló eredménye labdarúgásban:

-         Kisteleki Téli Terem labdarugó E-liga bajnokság 3. helyezés

 

Zenészeink eredményei:

Magyar Arnold 10.a osztályos tanuló tenorkürtön, Mészáros Barna Vajk 9.a trombitán, Szabó Péter 9.a osztályos tanuló klarinéton játszik, mindhárman tagjai a kisteleki id. Vándor Rudolf Fúvószenekarnak, amellyel kiváló eredményeket értek el a közelmúltban:

-         Kiemelt első helyezés Szlovákiában

-         Id. Vándor Rudolf Emlékhangversenyen kiemelt aranyminősítés megszerzése nemzetközi zsűri pontozása alapján.