Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Ugrás a menüsorra
2018. december 12.
Gabriella
Nyílt napok
2015.11.29.
Kommentek

 

2015. november 18.-24. között rendeztük meg iskolánkban a hagyományos Nyílt Napokat, ahol a helyi és környező települések 8. osztályosainak mutattuk be közelebbről a gimnáziumi és szakközépiskolai képzéseinket, az iskolát és az itt folyó munkát.

Sok településről (Kistelek, Baks, Balástya, Pusztaszer, Jászszentlászló, Csengele, Mindszent, Csanytelek, Dóc, Ópusztaszer stb.) nagy számban érkeztek az általános iskolás tanulók és reméljük kellemes élményekkel távoztak a délelőtti és a délutáni programokról egyaránt.

Ezeken a napokon délelőtt lehetőségük nyílt a tanulóknak órákat látogatni, megtapasztalni, hogy milyen színvonalúak az órák, milyen tárgyakat lehet itt tanulni és milyen a középiskolások élete.

Délutánonként vetélkedőket szerveztünk az általános iskolások illetve a középiskolás tanulóink számára, ahol jó hangulatban, leleményességet és ügyességet, némi szakmai jártasságot igénylő feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók. Az egyes vetélkedőkön az alábbi eredmények születtek:

 

„Törd a fejed” matematika verseny:

 

6.-7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Babos Roland

Szabó Gergő

Gyurász Attila

Simon Márk

(Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pusztaszer)

 

I. helyezett csapat:

Kapornai Patrik

Bitó László

Tóth Panna

Csurgó Kristóf

(Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baks)

 

II. helyezett csapat:

Ambrus Dorka
Balog Jázmin
Borbola Máté
Dékány Gábor
(Kisteleki Általános Iskola)

 

II. helyezett csapat:

Papp Marcell
Nagy András
Bácskai Botond
Kovács Kamilla
Mangó Zoltán

(Kisteleki Általános Iskola)

 

 

9.-12. osztályosok:

I. helyezett:

Mészáros Barna Vajk
Szabó Péter
Túri Vivien
 Antal Vivien   

(ÁFG 9.a osztály csapata)

II. helyezett

Bárkányi Angelika
Susánszki Benjamin
Molnár Dóra
Szekeres Rebeka

(ÁFG 12.a osztály csapata)

III. helyezett

Túri Adrienn
Simicz Máté
 Győrfi Ferenc

(ÁFG 12. b osztály csapata)

 

Német nyelvi verseny:

Egy kategóriában indultak a tanulók.

I. helyezett csapat:

Huszák Sára

Kaszás Julietta

Orosz Vivien

Papp Edina

(ÁFG 11.a osztály csapata)

II. helyezett csapat

Tóth Ivett

Kovács Enikő

Szekeres Rebeka

Susánszki Benjamin

(ÁFG 12. a osztály csapata)

III. helyezett csapat:

Kővágó Ádám

Kovács Anett

Rácz Ágnes

Molnár Fanni

(ÁFG 10.a osztály csapata)

 

Angol nyelvi verseny:

7.-8. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Nemes-Nagy Kitti

Menyhárt Anna

Kismárton Beatrix

Greksa Nóra Zea

(Kisteleki Általános Iskola 8. a, 8. c osztály csapata)

II. helyezett csapat:

Tasi Rebeka

Sebők Réka

Rekeszki Anna

Makai Gréta

(Kisteleki Általános Iskola 8.a , 8.b osztály csapata)

III. helyezett csapat:

Tóth Ádám

Süli Bendegúz

Buják Napsugár

Kálmán Anna

(Kisteleki Általános Iskola 7. a osztály csapata)

 

9.-10. osztályosok:

I. helyezett csapat:

Mészáros Barna Vajk

Jójárt Dominik

Rúzsa Viktor

Szabó Péter

(ÁFG 9.a)

II. helyezett csapat:

Győrfi Ádám

Koncz Gábor

Nagy Dávid

Domonics Ákos

(ÁFG 10.a)

 

III. helyezett csapat:

Ormándi Gergő

Nagy Szilvia Kamilla

Rácz Ágnes

Molnár Fanni

(ÁFG 10.a)

11.-12. osztályosok:              

I. helyezett csapat:

Balogh Kata

Huszák Sára

Muhel Alexandra

Csendes Boglárka

(ÁFG 11.a)

II. helyezett csapat:

Simon Gellért

Csanki László

Süli Kristóf

Czinege Sándor

(ÁFG 12.a)

III. helyezett csapat:

Bárkányi Angelika

Balogh Boglárka

Szilágyi Anna

Szalma Ferenc

(ÁFG 12.a)

 

Gazdálkodj okosan vetélkedő:

Egy kategóriában indultak a tanulók.

I. helyezett csapat:

Kispál Kitti

Nemes-Nagy Kitti

Olajos Anita

Greksa Nóra Zea

(Kisteleki Általános Iskola)

 

II. helyezett csapat:

Csanki Szandra Zsóka

Kovács Kamilla

Székesi Dorina

(Kisteleki Általános Iskola)

 

III. helyezett csapat:

Földi Csanád

Lukács Lili

Rapi Éva

Ördög Levente

(Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc)

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és reméljük jól érezték magukat programjainkon.

 

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az afg.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák!


Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei