Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
Törd a fejed vetélkedő
Törd a fejed vetélkedő
Mikulás
Mikulás
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Ugrás a menüsorra
2018. december 14.
Szilárda
A nyílthét eseményei
2014.12.11.
2014. november 17.-20. között rendeztük meg iskolánkban a hagyományos Nyílt Hetet, ahol a helyi és környező települések 8. osztályosainak szerettük volna közelebbről bemutatni a gimnáziumi és szakközépiskolai képzéseinket, az iskolát és az itt folyó munkát.
Sok településről (Kistelek, Baks, Balástya, Pusztaszer, Szatymaz, Szentkirály, Csengele, Pálmonostora, Zsombó, Csólyospálos, Dóc, Ópusztaszer stb.) rekordszámban IMG_6338érkeztek az általános iskolás tanulók és reméljük kellemes élményekkel távoztak a délelőtti és a délutáni programokról egyaránt.
Ezeken a napokon délelőtt lehetőségük nyílt a tanulóknak órákat látogatni, megtapasztalni, hogy milyen színvonalúak az órákIMG_6357, milyen tárgyakat lehet itt tanulni és milyen a középiskolások élete.

Délutánonként vetélkedőket szerveztünk az általános iskolások illetve a középiskolás tanulóink számára, ahol jó hangulatban, leleményességet és ügyességet, némi szakmai jártasságot igénylő feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók. Az egyes vetélkedőkön az alábbi eredmények születtek:

Egyenletmegoldó verseny:
7.-8.-9. osztályosok:
I. helyezett csapat:
Sári Odett
Békési Diána
Zudor Bence
Pápai Marcell        (Kisteleki Általános Iskola)
II. helyezett csapat:
Safranyik Izabella
Kovács Lóránt
Balogh Zoltán
Palotás Ferenc (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Ópusztaszer)
10-11-12. osztályosok:
I. helyezett:
Kiss Ádám
Somogyi Ildikó
Muhel Erzsébet (ÁFG 12. b osztály csapata)
II. helyezett
Balogh Boglárka
Bárkányi Angelika
Molnár Dóra
Tápai Petra (ÁFG 11.a osztály csapata)
III. helyezett
Molnár Klaudia
Sipka Gábor
Csorba Dzsenifer (ÁFG 12. a osztály csapata)
Német nyelvi verseny:
Egy kategóriában indultak a tanulók.
I. helyezett csapat:
Jeremiás Jázmin
Nikolényi Nóra (Kisteleki Általános Iskola 8. o)
II. helyezett csapat
Vörös Andrea
Csáki Roland
Bencsik Milán (Csengelei Általános Iskola 7.-8. o)
III. helyezett csapat:
Kaszás Julietta
Székesi Kata
Muhel Alexandra
Pellei Mihály (ÁFG 10.a osztály
III. helyezett csapat:
Széplaki Lili
Árvai Kitti
Varga Viktória (Csengelei Általános Iskola 7. o)
Angol nyelvi verseny:
7.-8. osztályosok:
I. helyezett csapat:
„Players” (Kisteleki Általános Iskola)
Rabi Tímea
Kismárton Beatrix
Jeremiás Jázmin
Nikolényi Nóra
II. helyezett csapat:
„The team” (Kisteleki Általános Iskola)
Papp Szilveszter
Mészáros Barna Vajk
Nagy Anna Teréz
Szombathelyi Anna
III. helyezett csapat:
„Unicorn” (Kisteleki Általános Iskola)
Békési Diána
Vígh Molli
Horváth Patrícia
Forgó Liliána
9.-10. osztályosok:
I. helyezett csapat:
Remzső Stefi
Balogh Kata
Bartos- Elekes Katalin
Huszák Sára        (ÁFG 10.a)
II. helyezett csapat:
Győrfi Ádám
Koncz Gábor
Nagy Dávid        (ÁFG 9.a)
III. helyezett csapat:
Csendes Boglárka
Muhel Alexandra
Kaszás Julietta
Székesi Kata        (ÁFG 10.a)
11.-12. osztályosok:
        I. helyezett csapat:
Guba Zsófia
Kósa Kitti
Deminger Corinna    (ÁFG 12.a)
II. helyezett csapat:
Muhel Erzsébet
Muhel Kata
Jakab Katalin
Rehák Marcell
Somogyi Ildikó    (ÁFG 12.b)
III. helyezett csapat:
Tápai Petra
Tóth Ivett
Kovács Enikő
Kordás Martin        (ÁFG 11.a)
Gazdálkodj okosan vetélkedő:
Egy kategóriában indultak a tanulók.
I. helyezett csapat:
Molnár Fanni
Karakás Zita
Fődi Krisztián
Mezei Andrea (ÁFG 9.a)
II. helyezett csapat:
Tóth Emília
Mészáros Barna Vajk
Magyar Bálint
Menyhárt Anna
Gyöngyösi Fanni (Kisteleki Általános Iskola)
III. helyezett csapat:
Földi Csanád
Lukács Lili
Rapi Éva
Gyöngyösi Alexandra
Kolompár Diána    (Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Dóc)
Árpád informatika vetélkedő:
Egyénileg versenyeztek a tanulók.
I. helyezett: Tóth Tamás    (Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Zsombó)
II. helyezett: Liesinger Patrik        (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pusztaszer)
III helyezett: Székesi Arnold    (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pusztaszer)
IV. helyezett: Bitó Zsolt (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pusztaszer)
V. helyezett: Csurgó Bence    (Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Baks)

Gratulálunk minden résztvevőnek, köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és reméljük jól érezték magukat programjainkon.



Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei
Nyílt hét versenyei