Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
Nyílt órák
Nyílt órák
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Kosárgála
Kosárgála
Ugrás a menüsorra
2018. november 18.
Jenő
Informatika Verseny eredmények
2010.11.12.
Kommentek
I. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Abonyi-Tóth Ádám 160 pont 02:25:29 Batthyány Kázmér Gimnázium Dunaharaszti
2 Bárdosi Bence 160 pont 04:22:49 Batthyány Kázmér Gimnázium Dunaharaszti
3 Rab Bálint 140 pont 01:34:20 III. Béla Gimnázium Jánoshalma
4 Kaszab Tamás 140 pont 03:11:11 SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája Szeged-Szentmihály
5 Zsoldos Lili 140 pont 03:21:33 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
6 Tamás Gábor 100 pont 00:27:56 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
7 Hegedűs Bálint 100 pont 00:40:54 III. Béla Gimnázium Baja
8 Kajtár Tilla 100 pont 00:43:01 III. Béla Gimnázium Baja
9 Sámson Gábor 100 pont 01:43:27 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
10 Bojtár Veronika 100 pont 02:46:24 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
11 Borsódi Réka 100 pont 03:39:07 III. Béla Gimnázium Baja
12 Sirok Zoltán 100 pont 04:10:04 III. Béla Gimnázium Baja
13 Balaton Gábor 100 pont 04:19:33 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
14 Keller Krisztina 80 pont 01:31:31 III. Béla Gimnázium Baja
15 Kiss Ádám 80 pont 01:37:30 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
16 Sógor Dóra 80 pont 02:02:04 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
17 Ryan Anna 80 pont 02:04:41 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Bp.
18 sulyok hanna 80 pont 03:25:15 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium budapest
19 Mikus Áron 60 pont 01:41:01 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Weschesch
20 Budai Roland 60 pont 02:16:35 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistlek
21 László Márton 60 pont 02:56:10 Batthyány Kázmér Gimnázium Halásztelek
22 Zsubori Barnabás 60 pont 03:13:46 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
23 Petrikó Emese Panna 60 pont 03:51:30 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
24 Petrikó Péter 40 pont 01:27:39 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
25 Ábrahám Ágnes 40 pont 02:09:04 Balástya-Ópusztaszer Közoktatási Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája Balástya
26 Angermayer Dominika 40 pont 02:32:02 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
27 Takács Bence 40 pont 03:50:27 Harkakötönyi Általános Iskola, Napközi otthonos óvoda és Közöségi könyvtár Kömpöci Tagintézmény Kömpöc
28 Rittgasszer Imre 20 pont 03:07:23 SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája Pécs
II. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Dömők Máté 180 pont 02:13:09 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
2 Rimóczi Róbert 160 pont 00:53:48 III. Béla Gimnázium Baja
3 Németh Viktor 160 pont 02:02:07 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
4 Varga Áron 160 pont 02:26:40 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
5 Váczi Tamás 160 pont 02:35:54 SZTE Ságvári Endre Gyakorló  Gimnázium Szeged
6 Nagy Richárd Antal 160 pont 02:36:20 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Kistelek
7 Orbán Gyula 160 pont 03:22:38 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
8 Bodrogi Zsófia 140 pont 01:09:13 Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Vedres István Építőipari Tagintézménye Mezőhegyes
9 Jámbor Dániel 140 pont 01:25:56 III. Béla Gimnázium Baja
10 Pásti Viktor 140 pont 01:46:13 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
11 Forgó Barnabás 140 pont 01:58:20 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
12 Csáki Edina 140 pont 02:47:10 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
13 Emmert Ármin 100 pont 00:31:31 III. Béla Gimnázium Baja
14 Kun Viviána 100 pont 00:48:38 III. Béla Gimnázium Bácsbokod
15 Amstadt Áron 80 pont 00:26:06 III. Béla Gimnázium Baja
16 lénárt nikolett 80 pont 00:31:17 Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Vedres István Építőipari Tagintézménye szeged
17 Sinka Ferenc 60 pont 01:12:16 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Petneháza
III. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Kuncze Kálmán 180 pont 01:24:50 Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Tatabánya
2 Musicz Péter 180 pont 01:28:22 Széchényi Körúti Általános Iskola Sporiskola és Alapfokúm űvészetoktatási Intézmény Komárom
3 Kovács Péter 160 pont 01:02:49 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
4 Kocsis Adrienn 160 pont 02:21:45 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
5 Énekes Ábel 160 pont 03:44:53 III. Béla Gimnázium Baja
6 Fekszi Gábor 140 pont 00:32:43 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
7 Pajor József Ádám 140 pont 00:43:56 Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola Nagykáta
8 Tóth Krisztián 140 pont 01:39:13 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
9 Madarász Máté 140 pont 02:23:54 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
10 Kis Attila 140 pont 03:21:03 Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Tatabánya
11 Szabó Patrik 120 pont 00:44:52 Hajnóczy József Gimnázium és Humán Szakközépiskola Tiszaföldvár
12 Regele Balázs 120 pont 00:52:02 Veres Péter Gimnázium Budapest
13 Mocsár Dávid Csaba 120 pont 02:42:32 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
14 Pópity Balázs 100 pont 01:56:03 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Ópusztaszer
15 Horváth Kristóf 80 pont 00:32:50 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Szentgotthárd
16 Gyuris Dávid 80 pont 01:03:22 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
17 Kis Barbara 80 pont 01:19:52 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Csólyospálos
18 Bóka András 80 pont 02:32:29 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Kistelek
19 Pesti Ervin 60 pont 01:24:24 Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Vasvári Pál Tagintézménye Csólyospálos
20 Veres-Lakos Attila 60 pont 02:05:57 Sághy Mihály Szakképzõ Iskola, Középiskola és Kollégium, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye Csongrád
21 Tóth Zoltán 60 pont 02:34:45 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Tiszavasvári
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az afg.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák!