Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Ugrás a menüsorra
2018. december 12.
Gabriella
Informatika Verseny eredmények
2010.11.12.
Kommentek
I. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Abonyi-Tóth Ádám 160 pont 02:25:29 Batthyány Kázmér Gimnázium Dunaharaszti
2 Bárdosi Bence 160 pont 04:22:49 Batthyány Kázmér Gimnázium Dunaharaszti
3 Rab Bálint 140 pont 01:34:20 III. Béla Gimnázium Jánoshalma
4 Kaszab Tamás 140 pont 03:11:11 SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája Szeged-Szentmihály
5 Zsoldos Lili 140 pont 03:21:33 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
6 Tamás Gábor 100 pont 00:27:56 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
7 Hegedűs Bálint 100 pont 00:40:54 III. Béla Gimnázium Baja
8 Kajtár Tilla 100 pont 00:43:01 III. Béla Gimnázium Baja
9 Sámson Gábor 100 pont 01:43:27 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
10 Bojtár Veronika 100 pont 02:46:24 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
11 Borsódi Réka 100 pont 03:39:07 III. Béla Gimnázium Baja
12 Sirok Zoltán 100 pont 04:10:04 III. Béla Gimnázium Baja
13 Balaton Gábor 100 pont 04:19:33 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
14 Keller Krisztina 80 pont 01:31:31 III. Béla Gimnázium Baja
15 Kiss Ádám 80 pont 01:37:30 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
16 Sógor Dóra 80 pont 02:02:04 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
17 Ryan Anna 80 pont 02:04:41 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Bp.
18 sulyok hanna 80 pont 03:25:15 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium budapest
19 Mikus Áron 60 pont 01:41:01 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Weschesch
20 Budai Roland 60 pont 02:16:35 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistlek
21 László Márton 60 pont 02:56:10 Batthyány Kázmér Gimnázium Halásztelek
22 Zsubori Barnabás 60 pont 03:13:46 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
23 Petrikó Emese Panna 60 pont 03:51:30 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
24 Petrikó Péter 40 pont 01:27:39 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
25 Ábrahám Ágnes 40 pont 02:09:04 Balástya-Ópusztaszer Közoktatási Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája Balástya
26 Angermayer Dominika 40 pont 02:32:02 TKIKI Kisteleki Általános Iskola Kistelek
27 Takács Bence 40 pont 03:50:27 Harkakötönyi Általános Iskola, Napközi otthonos óvoda és Közöségi könyvtár Kömpöci Tagintézmény Kömpöc
28 Rittgasszer Imre 20 pont 03:07:23 SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája Pécs
II. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Dömők Máté 180 pont 02:13:09 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
2 Rimóczi Róbert 160 pont 00:53:48 III. Béla Gimnázium Baja
3 Németh Viktor 160 pont 02:02:07 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
4 Varga Áron 160 pont 02:26:40 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
5 Váczi Tamás 160 pont 02:35:54 SZTE Ságvári Endre Gyakorló  Gimnázium Szeged
6 Nagy Richárd Antal 160 pont 02:36:20 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Kistelek
7 Orbán Gyula 160 pont 03:22:38 Csány László Közgazdasági Szakközépiskola Zalaegerszeg
8 Bodrogi Zsófia 140 pont 01:09:13 Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Vedres István Építőipari Tagintézménye Mezőhegyes
9 Jámbor Dániel 140 pont 01:25:56 III. Béla Gimnázium Baja
10 Pásti Viktor 140 pont 01:46:13 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
11 Forgó Barnabás 140 pont 01:58:20 ELTE Trefort Ágoston Gimnázium Budapest
12 Csáki Edina 140 pont 02:47:10 Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
13 Emmert Ármin 100 pont 00:31:31 III. Béla Gimnázium Baja
14 Kun Viviána 100 pont 00:48:38 III. Béla Gimnázium Bácsbokod
15 Amstadt Áron 80 pont 00:26:06 III. Béla Gimnázium Baja
16 lénárt nikolett 80 pont 00:31:17 Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Vedres István Építőipari Tagintézménye szeged
17 Sinka Ferenc 60 pont 01:12:16 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Petneháza
III. korcsoport eredménye
Helyezés Versenyző neve Pontszám Idő Iskola Város
1 Kuncze Kálmán 180 pont 01:24:50 Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Tatabánya
2 Musicz Péter 180 pont 01:28:22 Széchényi Körúti Általános Iskola Sporiskola és Alapfokúm űvészetoktatási Intézmény Komárom
3 Kovács Péter 160 pont 01:02:49 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
4 Kocsis Adrienn 160 pont 02:21:45 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
5 Énekes Ábel 160 pont 03:44:53 III. Béla Gimnázium Baja
6 Fekszi Gábor 140 pont 00:32:43 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
7 Pajor József Ádám 140 pont 00:43:56 Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola Nagykáta
8 Tóth Krisztián 140 pont 01:39:13 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
9 Madarász Máté 140 pont 02:23:54 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
10 Kis Attila 140 pont 03:21:03 Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Tatabánya
11 Szabó Patrik 120 pont 00:44:52 Hajnóczy József Gimnázium és Humán Szakközépiskola Tiszaföldvár
12 Regele Balázs 120 pont 00:52:02 Veres Péter Gimnázium Budapest
13 Mocsár Dávid Csaba 120 pont 02:42:32 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
14 Pópity Balázs 100 pont 01:56:03 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Ópusztaszer
15 Horváth Kristóf 80 pont 00:32:50 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Szentgotthárd
16 Gyuris Dávid 80 pont 01:03:22 Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Szeged
17 Kis Barbara 80 pont 01:19:52 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Csólyospálos
18 Bóka András 80 pont 02:32:29 TKIKI Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola Kistelek
19 Pesti Ervin 60 pont 01:24:24 Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Vasvári Pál Tagintézménye Csólyospálos
20 Veres-Lakos Attila 60 pont 02:05:57 Sághy Mihály Szakképzõ Iskola, Középiskola és Kollégium, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye Csongrád
21 Tóth Zoltán 60 pont 02:34:45 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Tiszavasvári
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az afg.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák!