Főmenü

135.752
MW
Adó 1%-nak felajánlása
Gyermekvédelmi rendszer online környezetben
Aktuális étlap
Energetikai korszerűsítés
Bemutatkozó videó
TAMOP 2.2.3
TIOP 1.1.1-07/1-2008-0226
Informatika verseny
Magyar Posta
Új OKJ
NAVA
Ökoiskola
Oktatási Hivatal
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Commenius program
XIII. Árpád Informatika Verseny
XIII. Árpád Informatika Verseny
Angol verseny
Angol verseny
Október 23-i ünnepi műsor
Október 23-i ünnepi műsor
Gólyahét 2018`
Gólyahét 2018`
2k18 Gólyatábor
2k18 Gólyatábor
Árpád-nap 2018`
Árpád-nap 2018`
Tanévzáró
Tanévzáró
Érettségi
Érettségi
Weblap
Weblap
Ballagás
Ballagás
Ugrás a menüsorra
2018. december 10.
Judit
Ideiglenes Felvételi jegyzék 2008/2009 tanévre
2008.03.10.
Kommentek
Ideiglenes Felvételi jegyzék 2008/2009 tanévre

Az alábbi táblázatok az iskolánkba jelentkezett tanulók ideiglenes felvételi rangsorát tartalmazzák osztálytípusok szerint, az összes megjelölt tagozatkód figyelembevételével, az elért eredmények alapján. Az első oszlopban a jelentkező rangsorban elfoglalt helyezése, a második oszlopban a jelentkező neve (illetve külön kérésre a „JELIGÉJE”) ábécé sorrendben olvasható.
Iskolánk leendő tanulói az ezekben a rangsorokban szereplők közül kerülnek majd ki azt követően, hogy a Felvételi Központ 2008. április 18-ig ezen beküldött rangsor alapján a felvételre javasolt jelentkezőket kiválasztja. A felvettek rangsorából értelemszerűen kiesnek majd azok, akiket a Térségi Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Árpád Fejedelem Gimnázium, Gazdasági és Informatikai Szakközépiskola előtt megjelölt középiskolába felvesznek, így azok a tanulók is, akik a rangsorban magasabb sorszámmal szerepelnek, esélyesek lehetnek a felvételre. A felvételről szóló döntésünket 2008. április 23-ig írásban eljuttatjuk minden jelentkezőhöz, valamint az általános iskolákhoz.

A 02 kódszámra jelentkezett tanulókat a 01 kódszámú gimnáziumi osztály angol emelt szintű csoportjába vehetjük fel, mivel a 02 kódszámú nyelvi előkészítő osztályba jelentkezett tanulók létszáma nem érte el a megjelölt minimális létszámot

Felvételi rangsor

A felvételi követelményeknek megfeleltek

01

Általános tantervű gimnáziumi osztály

Nr. Név vagy jelige
43. 1199426
19. Angermayer Orsolya
46. Bácskai Balázs
13. Balogh Dóra
29. BARBARA
49. Bárkányi Csilla
34. Bárkányi Szabina
44. Bencsik Amrita
27. Bitó Péter
52. Bóka András
26. Bolford Bertalan
60. Burány Magdolna
2. Csendes Anna
11. Dobcsányi László
10. Farle Lilla
57. Fehér István
55. Fekete Éva
18. Frank Rita
54. Galbács László
7. Gyapjas Réka
3. Hódi Barbara
16. Horváth Dorina
39. Horváth László
20. Kormányos Fanni
9. Kormányos Szilvia
58. Kósa Roland
50. Kósa Tímea
8. Kovács Máté
23. Krasznai Gitta Virág
47. Krizsán István
35. Kurucz Katalin
41. Laczkó Martina
38. Lajos Alex
59. Lódri Ferenc
21. Majoros Kitti
12. Martus Dorina
4. Mészáros Márta
1. Misku Dóra
22. Muhel Dorka
40. Muhel Kata
17. Ócsai Tibor
31. Pálinkó Kitti
56. Palotás Dóra
14. Papp Szilvia Klaudia
42. Papp Zoltán
37. Pletikoszity Dániel
30. Pópity Péter
36. Schreiber Béla
24. Sipka Alexandra
5. Somodi Bence
48. Suhajda László
53. Szabó Alexandra
33. Szabó Dániel
25. Szabó Márton
51. Szalkai Olivér
32. Székesi Martin
15. Tisóczki Anett
6. Tóth-Andor Kitti
45. Varga Márton
28. Zsótér Edit

03
Kereskedelem, marketing, üzleti adminisztrációs szakmacsoport
Nr. Név vagy jelige
13. Bereczki Lilla
16. Bereczki Virág
6. Bitó Eszter
32. Burány Magdolna
22. Czékus Attila Dávid
20. Csáki Martin
17. Csányi Szabolcs
18. CSICSU14
26. Fekete Éva
29. Fürj Elizabeth
31. Gajdacsi Dénes
28. Gombos Mária
33. Jakab Lilla
24. Kalocsai Beatrix
35. Kenyeres István Kadosa
30. Kondász Anita Dóra
15. Kósa Tímea
5. Kurucz Katalin
2. Kürti Barbara
27. Lajos Barbara
12. Luczás Vivien
8. Magyar Richárd
7. Muhel Kata
21. Nagymihály Gábor
4. Papp Ildikó
9. Papp Zoltán
14. Pigniczki Ákos
10. Rabi Kitti
25. Szabó Alexandra
3. Szarka-Kovács Sándor
34. Tóth Beáta
23. Tóth Nikolett
1. Tóth-Andor Kitti
11. Varga Márton
19. Vetró Dávid
04
Közgazdaság szakmacsoport
Nr. Név vagy jelige
12. Csáki Martin
6. Csányi Petra
13. CSICSU14
8. Dékány Henrietta
18. Jakab Lilla
9. Kormány Erika
2. Nagy Csaba
16. Nagymihály Ferenc
15. Nagymihály Gábor
5. Pácsa Katalin Boglárka
1. Papp Szilvia Klaudia
7. Papp Zoltán
10. Rabi Kitti
14. Sisák Norbert
11. Suhajda László
17. Szabó Alexandra
4. Szarka-Kovács Sándor
3. Tóth Nelli Erzsébet
05
Informatika szakmacsoport
Nr. Név vagy jelige
41. Bartos Kornél
36. Burány Magdolna
23. Czékus Attila Dávid
24. Csáki Martin
19. Csányi Szabolcs
7. Dékány Henrietta
38. Dobos Éva
18. Dóda Zoltán
30. Farkas László
14. Forgó Ferenc
31. Gajdacsi Dénes
33. Horváth Tibor
27. Huszka Dániel
1. Jójárt Martin
42. Kenyeres István Kadosa
39. Kolompár Natália
10. Kormány Erika
11. Krizsán István
5. Kurucz Katalin
6. Lajos Alex
29. Lajos Barbara
40. Lehel Péter
17. Mathiász Márk
35. Nagy Dénes
25.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az afg.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák!